Tisková konference SISA a SAČR

Ve čtvrtek 16. května se uskutečnila tisková konference SISA při příležitosti výročí založení sdružení. Na začátku konference bylo promítnuto video, které zajímavou formou poskytlo účastníkům přehled o základních oblastech nezávislého aftermarketu.

Úvodní projev přednesl prezident sdružení p. Jiří Sýkora, který zhodnotil uplynulých 25 let existence sdružení. Následoval projev prezidenta Svazu prodejců a opravářů automobilů ČR p. Ing. Josefa Lhotáka, jenž vycházeje z provedených analýz nastínil další vývoj autoopravárenství nástupem elektromobilů.

Jako host vystoupil p. Jan Bambas, vedoucí pracovník sekretariátu FIGIEFA, který seznámil přítomné s aktuálními problémy vyjednávání v Bruselu, pokud jde o blokovou výjimku, opravárenskou doložku atd. 

Krátce pozdravil jednání tiskové konference p. Ing. Jiří Počta, zástupce vedoucího odboru 150 Ministerstva dopravy ČR, jenž informoval účastníky konference o vývoji legislativy v oblasti schvalování vozidel.

V diskusi vystoupil také Ing. Karel Dobeš, místopředseda Asociace malých a středních podniků a živnostníků. Průběh konference byl hodnocen účastníky jako velmi zdařilý.

Sdružení SISA touto cestou děkuje všem přítomným hostům a novinářům, kteří přijali pozvání a zúčastnili se této konference.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace